Prisijungti su Facebook

Geltoni guminiai batai "myliu Lietuvą" 200P

dalintis

Prisijungti su Facebook

Nauja prekė

€ 15.00 su PVM

Nuo 50 EUR siuntimas NEMOKAMAS

Pasirinkus pristatymą į artimiausią LP EXPRESS paštomatą - siuntimo kaina paskaičiuojama automatiškai. 

Mokėjimas atliekamas per Paysera sistemą.

Smulkiau

Pridėti prie pageidavimų

Prekė yra

Neperšlampami guminiai batai moterims. Tai vienas seniausių ir laiko patikrintų modelių, kuris yra gaminamas Lietuvoje, mūsų gamykloje. Šie batai yra vieni populiariausių, nes tinka visoms moterims - ir paauglėms, ir mamoms, ir močiutėms! Dėl savo dizaino ir formos modelis tinka toms, kurios turi ir žemą, ir aukštą keltį, ir net storesnę blauzdą. Dėl batų lengvumo ir minkštumo, patogu avėti. Ant aulinių batų aulo įlieta lietuviška atributika "Myliu Lietuvą", tad šis pasirinkimas tikroms Lietuvos patriotėms!

Kokiai veiklai tinka guminiai batai?
Moterims. Toms, kurios daug laiko praleidžia lauke. Gal Jūsų darbas susijęs su apželdinimu, o gal esate nekilnojamo turto brokerė ir pardavinėjate projektus, kuriuos nuolat reikia fotografuoti ir aprodyti potencialiems pirkėjams? Guminius batus galite laikyti savo mašinoje, o prireikus lengvai apsiauti. O jeigu turite vaikų, kurie mėgsta balas, kodėl nepasidžiaugus lietumi kartu su jais?
Paauglėms. Jei esate iš tų jaunų merginų, kurios mėgsta vasaros stovyklas gamtoje ar grybauti miške, visada verta turėti bent vieną guminių batų porą.
Vyresnio amžiaus moterims. Gyvenate name ir turite savo nuosavą daržą, kuris reikalauja nuolatinio dėmesio ir priežiūros? Šiam darbui puikiai pasitarnaus botai, kurie apsaugos nuo šlapios žolės ir neleis Jūsų kojoms sušlapti. O gal gyvenate bute ir turite nuostabų augintinį, kurį vedžiojate kasdien? Visiems gerai žinomas posakis „Nėra blogo oro, yra tik bloga apranga“. Pasivaikščiojimas su augintiniu bus daug malonesnis, jei batų dėžėje bus ir guminiai batai.

Prie ko derinti guminius batus?
Jei mėgstate ryškias spalvas, geltonus guminius batus nesunkiai priderinsite ir prie sava garderobo. Jei planuojate eiti į mugę ar miesto šventę, lietuviški guminiai batai tiks ir prie džinsų ar lengvai krentančio sijono. Jei važiuojate į išvyką gamtoje ir norite jaustis nevaržomai, laisvos kelnės ir vidutinio ilgio botai bus puikus derinys. O jei spintoje turite ir geltoną lietpaltį, Jūs būsite pastebėtos iš tolo!

Kaip prižiūrėti guminius batus?
UAB “Paliūtis“ gamykloje pagaminti guminiai batai nereikalauja tiek priežiūros, kiek kito tipo avalynė.
Juos lengva nuplauti po tekančiu vandeniu. O jei prilipo daug žemių, galite nukratyti joms sukietėjus.
Šio modelio pado protektorius nėra gilus, todėl nebus taip, kad prilys daug nešvarumų ir nagalėsite jų nuplauti. Bet jeigu mėgstate nepriekaištingą švarą, panaudoję paprastą šepetį lengvai pašalinsite nepageidaujamus nešvarumus.

Ar guminius batus galima perdirbti?
UAB „Paliūtis“ gamykloje pagamintus guminius batus galima perdirbti. Jie pagaminti iš aukštos kokybės PVC medžiagos, kuri gali būti prikelta antram gyvenimui vėl ir vėl. Į fizinę parduotuvę, esančią Žirnių g. 6, galite atnešti nebenaudojamus lietuviškus guminius batus. Atkreipkite dėmesį, kad jie turėtų būti švarūs. Už kiekvieną atneštą porą suteikiame simbolinę nuolaidą naujai guminių batų porai. Taip visi prisidėsime prie mažesnio vartojimo ir žiedinės ekonomikos puoselėjimo.

Vidpadžių išmatavimus rasite paskutinėjė nuotraukoje.

Parašyk atsiliepimą

Geltoni guminiai batai "myliu Lietuvą" 200P

Geltoni guminiai batai "myliu Lietuvą" 200P

Nuo 50 EUR siuntimas NEMOKAMAS

Pasirinkus pristatymą į artimiausią LP EXPRESS paštomatą - siuntimo kaina paskaičiuojama automatiškai. 

Mokėjimas atliekamas per Paysera sistemą.